Branża produkcyjna

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm produkcyjnych, w tym z branż: chemicznej, automotive, AGD, elektrycznej, tapicerskiej, spożywczej oraz drukarni flexograficznych. 

Każdego roku uczestniczę w licznych szkoleniach, dzięki którym uzupełniam wiedzę i poszerzam moje umiejętności, co pozwala mi dostarczać efektywne rozwiązania uwzględniające specyfikę obsługi księgowej i kadrowo-płacowej w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Każda współpraca przynosi nowe wyzwania, którym z entuzjazmem stawiam czoło, dostarczając dopasowane rozwiązania w obszarze finansowym.

Razem z moim zespołem – Kancelarią Finansowo-Księgową PS Consulting Sp. z o.o. każdego dnia wspieramy przedsiębiorstwa produkcyjne na drodze do rynkowego sukcesu. 
 

Moje sukcesy w obsłudze firm produkcyjnych 

Opinia klienta – spółki z branży produkcyjnej i case study nr 1

Pod tym linkiem znajdziesz opis mojej współpracy ze spółką z branży produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, działającą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej SSE, zatrudniającą ponad 200 pracowników i z obrotami powyżej 100 mln PLN rocznie – case study pt. Wsparcie firmy audytorskiej w realizacji projektu, w tym sporządzenie wyceny produkcji strefowej i pozastrefowej oraz rocznego zeznania podatkowego i sprawozdania finansowego celem przygotowania Spółki do audytu. Sprawdź, jakie korzyści finansowe i pozafinansowe spółka uzyskała dzięki współpracy ze mną!

 

Opinia klienta – spółki z branży produkcyjnej i case study nr 2

Pod tym linkiem znajdziesz opis mojej współpracy ze spółką z branży produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, zatrudniają ponad 500 pracowników i z obrotami powyżej 450 mln PLN rocznie – case study pt. Wyprowadzenie zaległości w ewidencji środków trwałych i w umowach leasingowych dotyczących parku maszynowego. Sprawdź, jakie korzyści finansowe i pozafinansowe spółka uzyskała dzięki współpracy ze mną!

 

Więcej informacji!

Opis moich osiągnięć we współpracy z klientami, a także informacje dotyczące mojego doświadczenia zawodowego i wykształcenia znajdziesz na stronie Moje osiągnięcia.

Przykładowy zakres moich usług dla branży produkcyjnej znajdziesz na stronie Zakres usług.

Branża produkcyjna - moje doświadczenie i sukcesy w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw produkcyjnych.