Misja

Pomagam biznesom odnaleźć się w labiryncie liczb.

Moją misją jest zapewnienie przedsiębiorstwom bezpieczeństwa w obszarze księgowości i prawa podatkowego. Dostarczam rozwiązania zgodne z aktualnymi przepisami i korzystne z punktu widzenia ciągłości prowadzonego biznesu.

Moi Klienci nazywają mnie specjalistką ds. beznadziejnych, bo z każdej sytuacji potrafię znaleźć wyjście. Stawiam czoła kardynalnym błędom i wieloletnim zaniedbaniom, a także drobnym pomyłkom, które nie pozwalają odnaleźć właściwej drogi w labiryncie liczb.

Wykorzystując moje doświadczenie w audycie wnikliwie szukam błędów w księgach rachunkowych, a potem szybko je naprawiam, dzięki czemu wspieram biznes ograniczając ryzyko podatkowe i fraudowe.

Wspieram audytorów w badaniu sprawozdań finansowych.

Wykorzystując znajomość biznesu i patrząc okiem skrupulatnej księgowej, identyfikuję nieprawidłowości u źródła, porządkuję księgi rachunkowe i przygotowuję je do późniejszego audytu, czyniąc go jeszcze bardziej efektywnym.

Ponadto, wspieram audytorów w ich codziennej pracy wykonując zlecone czynności audytowe w najgorętszym dla nich sezonie.

Współpraca zarówno z przedsiębiorstwami, jak i z firmami audytorskimi, pozwala mi dostrzec tzw. big picture i spoglądać na każdą kwestię uwzględniając oba punkty widzenia.