O mnie

Nazywam się Patrycja Szypulska. Jestem księgową z praktyczną znajomością narzędzi audytorskich i pomagam biznesom wyjść z labiryntu liczb. Jako konsultant biznesowy udzielam celnych wskazówek w obszarze rachunkowości i prawa podatkowego.

Pełniąc funkcję prezesa zarządu w Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting sp. z o.o. kieruję zespołem księgowych oraz wspieram ich w nabywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych we współczesnym środowisku biznesowym.

Jestem niezwykle dokładna, potrafię współpracować z różnymi ludźmi i dobrze funkcjonuję pod presją czasu, czego nauczyły mnie liczne nieprzekraczalne terminy podatkowe ;) Tak! Jestem księgową z zawodu i z zamiłowania.

Lubię nowe wyzwania, dlatego najlepiej czuję się w projektach, które umożliwiają mi rozwój zawodowy, a ich realizacja wymaga dużego zaangażowania.

Biegle posługuję się językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym niemieckim i francuskim. Swobodnie poruszam się w środowisku międzynarodowym i dostrzegam istotę różnic międzykulturowych w codziennej pracy z Klientami.

W wolnych chwilach chodzę po górach, uczę się języków obcych i pielęgnuję więzi rodzinne. Cieszę się życiem i idę do przodu!

Mój rozwój

Nieustannie się rozwijam, bo tylko w ten sposób mogę zapewnić moim klientom bezpieczeństwo w obszarze księgowości i prawa podatkowego.

Pogłębiam moją wiedzę i umiejętności w drodze licznych szkoleń i kursów, w których biorę udział od początku mojej kariery zawodowej. Sprawdź!

Pełny opis mojego doświadczenia zawodowego i listę szkoleń znajdziesz tutaj.