O mnie - Patrycja Szypulska

Cześć! Nazywam się Patrycja Szypulska. Jestem księgową z praktyczną znajomością narzędzi audytorskich i pomagam biznesom odnaleźć drogę w labiryncie liczb. 

Jako konsultant biznesowy udzielam celnych wskazówek w obszarze rachunkowości i prawa podatkowego. Tworzę narzędzia usprawniające procesy biznesowe oraz modele analityczne automatyzujące raportowanie i inne procesy księgowe.  Pomagam wdrażać systemy ERP. Usprawniam i upraszczam procesy rozliczania produkcji, a także opracowuję modele controllingowe.

 

Posiadam Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 48067/2010 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikat Audytora Wewnętrznego nr 8969 wydany przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej uprawniający do świadczenia usług audytu wewnętrznego.

Moje doświadczenie zawodowe 

Opis moich osiągnięć we współpracy z klientami, a także informacje dotyczące mojego doświadczenia zawodowego i wykształcenia znajdziesz na stronie Moje osiągnięcia.

 

Biuro rachunkowe PS Consulting Sp. z o.o.

Pełniąc funkcję prezesa zarządu w Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting Sp. z o.o. kieruję zespołem księgowych oraz wspieram ich w nabywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych we współczesnym środowisku biznesowym.

Jestem niezwykle dokładna, potrafię współpracować z różnymi ludźmi i dobrze funkcjonuję pod presją czasu, czego nauczyły mnie liczne nieprzekraczalne terminy podatkowe ;) Tak! Jestem księgową z zawodu i z zamiłowania.

Lubię nowe wyzwania, dlatego najlepiej czuję się w projektach, które umożliwiają mi rozwój zawodowy, a ich realizacja wymaga dużego zaangażowania.

Biegle posługuję się językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym niemieckim i francuskim. Swobodnie poruszam się w środowisku międzynarodowym i dostrzegam istotę różnic międzykulturowych w codziennej pracy z Klientami.

W wolnych chwilach chodzę po górach, uczę się języków obcych i pielęgnuję więzi rodzinne. Cieszę się życiem i idę do przodu!

 

Moje certyfikaty, uprawnienia, kursy i szkolenia zawodowe

Nieustannie się rozwijam, bo tylko w ten sposób mogę zapewnić moim klientom bezpieczeństwo w obszarze księgowości i prawa podatkowego. Pogłębiam moją wiedzę i umiejętności w drodze licznych szkoleń i kursów, w których biorę udział od początku mojej kariery zawodowej. Sprawdź!

 

Listę moich szkoleń i kursów oraz wykaz uprawnień i certyfikatów znajdziesz na stronie Szkolenia i certyfikaty. 

Informacje o moich umiejętnościach (znajomość systemów finansowo-księgowych i języków obcych) oraz o narzędziach, jakie wykorzystuję w codziennej pracy są na stronie Umiejętności i narzędzia.

 

Listę moich szkoleń i kursów oraz wykaz uprawnień i certyfikatów w PDF znajdziesz tutaj.

Patrycja Szypulska - księgowa, audytor wewnętrzny i właścicielka biura rachunkowego